Porady bukmacherskie dla początkujących graczy

porady bukamcherskie - poradnik


Regularne wygrywanie na zakładach bukmacherskich to trudna sztuka, która udaje się tylko nielicznym. Wielu początkujących graczy prosi o rzetelne porady bukmacherskie i zastanawia się, co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zanotowanie korzystnych wyników. W tym artykule wymienimy podstawowe kwestie ważne z perspektywy początkujących typerów, a także powiemy więcej o tym, gdzie najlepiej obstawić interesujące wydarzenia sportowe.


Podstawowe wskazówki bukmacherskie dla nowych graczy


Absolutną podstawą dla każdego początkującego gracza jest rzetelna analiza bukmacherska. Koniecznie zapoznaj się z tym zagadnieniem oraz przeczytaj rozbudowany poradnik, który zawiera praktyczne rady bukmacherskie, jak takową analizę przeprowadzić. Warto również wybrać dyscyplinę lub konkretną ligę, którą będziemy się zajmować. Zdobywanie wiedzy oraz śledzenie aktualności jest bardzo istotne i wpływa na jakość, jaką prezentuje nasza analiza bukmacherska. Musi ona uwzględniać ostatnie wyniki, specyfikę wydarzeń, bilans H2H, a także doniesienia medialne.


Kolejną bardzo ważną kwestią jest nauka zarządzania kapitałem. Fachowe porady bukmacherskie często poruszają ten temat w aspekcie graczy, którzy pod wpływem emocji obstawiają za dużo i koniec końcu tracą wszystko. Początkujący gracz powinien dobierać stawkę pod kątem obranej strategii oraz w oparciu o analizę ryzyka. Tutaj, cenne wskazówki bukmacherskie oferuje nam ekonomiczne kryterium Kelly’ego. Mamy tu gotowy wzór, który pozwala ustalić stawkę na dany zakład.


Dobry typer jest neutralny i obiektywny


Podstawowe rady bukmacherskie obejmują zbiór zasad, którymi powinien kierować się dobry gracz. Przede wszystkim, powinien on być całkowicie neutralny oraz obiektywny. Jeśli zależy Ci na zarabianiu pieniędzy, nigdy nie obstawiaj meczów drużyny lub zawodnika, którego darzysz sympatią. To zaburza rzetelność analizy bukmacherskiej i zawsze oznacza większą subiektywność. Dlatego też, rady bukmacherskie od doświadczonych typerów odradzają nam obstawianie wydarzeń sportowych, do których w jakimkolwiek stopniu podchodzimy na płaszczyźnie emocjonalnej.


Czy warto wykorzystywać porady bukmacherskie innych?


Liczne informacje czekają na nas na forach oraz ligach typerskich. Możemy tam znaleźć liczne wskazówki bukmacherskie udzielane przez innych graczy. Czy warto z nich korzystać? Tak, ale tylko wtedy, gdy zweryfikujemy danego użytkownika pod kątem realnych umiejętności. Fachowe porady bukmacherskie mogą nam zostać udzielone przez graczy, którzy w perspektywie długoterminowej notują dodatni Yield. Jest to stosunek wygranych do stawek poświęconych na zakłady. Dodatni Yield oznacza, że gracz w obliczu wszystkich zakładów wychodzi na plus.


Typy bukmacherskie coraz częściej znajdziemy w serwisach, na których obstawiamy zakłady. Bukmacherzy tacy jak Betfan kod promocyjny czy STS mogą pochwalić się live chatem, który umożliwia komunikowanie się z innymi użytkownikami serwisu. Możemy tu otrzymać cenne wsparcie bukmacherskie związane z interesującymi nas spotkaniami, a także sprawdzić kupony popularne wśród innych graczy. To pożyteczna pomoc bukmacherska ułatwiająca nam skuteczne obstawianie.


U jakiego bukmachera korzystnie zagrać dane wydarzenie?


Gracze mogą oczywiście dysponować kontem w kilku serwisach bukmacherskich. Fachowe porady bukmacherskie dostępne na forach często zdradzają nam serwisy, w których najlepiej jest typować poszczególne dyscypliny lub rozgrywki. Kluczowe znaczenie mają oczywiście kursy wpływające na potencjalną wygraną. Każda ściąga bukmacherska dla początkujących graczy wymieni właśnie wysokie kursy jako odpowiedź na pytanie, u jakiego bukmachera korzystnie zagrać. Istotne są także aktualne oferty promocyjne oraz ogólna jakość oferty. STS oraz Betfan to legalni bukmacherzy, którzy słyną z wysokich kursów na popularne wydarzenia sportowe.


Gdzie najlepiej obstawić zakłady sportowe?


Wielu początkujących graczy wybiera porady bukmacherskie związane z wyborem najlepszego serwisu. To całkowicie zrozumiałe. Każdy serwis oferuje bowiem bonus powitalny pozwalający na znaczne powiększenie kapitału początkowego. Doświadczeni typerzy chętnie powiedzą nam więcej o korzystnych ofertach. To nieoceniona pomoc bukmacherska, która pozwala ominąć oferty z haczykami, takimi jak bardzo wymagający warunek obrotu.


Wsparcie bukmacherskie ze strony doświadczonych typerów często obejmuje wybór serwisów z najlepszą ofertą, która rzeczywiście jest nam w stanie pomóc w osiąganiu korzystnych rezultatów. Gdzie najlepiej obstawić interesujące nas wydarzenia? Bardzo dobrymi propozycjami są legalne serwisy STS oraz Betfan z dobrze rozwiniętą ofertą promocyjną dla nowych i stałych klientów.

Autor: Specjalnykod.pl

Data Publikacji: 21.05.2020r.