Totolotek Kod Rejestracyjny


Totolotek i kod promocyjny VIP?  Totolotek to niezwykle ceniony bukmacher na polskim rynku. Początki działalności tej firmy sięgają jeszcze połowy lat 80 co czyni go najstarszym bukmacherem w Polsce. Ekskluzywna oferta zakładów oraz liczne promocje dla klientów sprawiają, że każdego roku wiele osób decyduje się na zarejestrowanie konta w tym serwisie. Szczególnie teraz, gdy wykorzystując Totolotek kod promocyjny można otrzymać atrakcyjne prezenty powitalne na start.

Pamiętaj: skorzystaj z kodu lub przejdź ze specjalnego™ linku do formularza rejestracji. Inaczej nie dostaniesz ekskluzywnego bonusu od specjalnykod.pl. Nie śmiecimy wszędzie linkami do rejestracji, tylko tam gdzie trzeba. Jeżeli przejdziesz prosto na stronę totolotka, na przykład na stronę pobierania aplikacji mobilnej, i wsiąkniesz na dobre, możesz zawsze po prostu przejść prosto do formularza klikając przycisk “Zarejestruj się!” i wpisać kod do totolotka   JB720   w odpowiednie pole. Podziękujesz nam później.

Kod Promocyjny VIP

Warunki Informacje
Kod Rejestracyjny VIP: JB720
Kwota bonusu z kodem 100% do 1120 zł + 25zł bez depozytu
Rodzaj bonusu : Oferta Ekskluzywna
FAQ http://help.totolotek.pl
Legalny Bukmacher TAK
Ocena typerów 10/10

..lub dowiedz się najpierw więcej na temat promocji które oferuje Totolotek.

Co zyskujesz wykorzystując kod rejestracyjny totolotka przy rejestracji?

Standardowa oferta powitalna dla wszystkich klientów zakłada bonus do pierwszej wpłaty w wysokości tylko 1000 PLN, a także “od niechcenia” bonus bez depozytu 20 PLN. Jeżeli jednak zdecydujesz się wykorzystać kod rejestracyjny Totolotek znaleziony w serwisie specjalnykod.pl, Twój bonus na start będzie znacznie wyższy. W ten sposób otrzymasz bowiem dostęp do ekskluzywnej oferty. Jakie prezenty czekają w niej na Ciebie?

Pierwszym prezentem będzie bonus bez depozytu o wartości 25 PLN. Środki te możesz przeznaczyć na dowolne obstawianie zakładów bukmacherskich. W ten sposób każdy nowy klient może poznać wszystkie funkcje serwisu nie ryzykując jednocześnie utratą własnych środków. Jeżeli stwierdzisz, że oferta Totolotka spełnia Twoje oczekiwania, możesz wykorzystać drugi prezent w postaci bonusu do pierwszej wpłaty. Twój pierwszy depozyt zostanie podwojony! Maksymalna kwota obejmowana ofertą promocyjną to 1120 PLN. Pamiętaj, że wyższy bonus powitalny jest dostępny wyłącznie dla klientów, którzy przy rejestracji wykorzystali nasz kod rejestracyjny do totolotka.

Totolotek - pobierz aplikację mobilną na telefon

Jest już dostępna aplikacja mobilna totolotek.

Jak wykorzystać kod rejestracji bukmachera Totolotek?

Aby cieszyć się korzystniejszymi prezentami na start wystarczy jedynie znaleźć odpowiedni totolotek kod rejestracyjny. Nie jest to zadanie trudne, ponieważ wiele stron oferuje swoim czytelnikom dostęp do bonusowych kodów i kodów promocji. Wystarczy skopiować uzyskany kod bonusu JB720 i wkleić go w odpowiednie miejsce formularza rejestracyjnego w serwisie Totolotek.

Ważne żeby znaleźć kod który umożliwi uzyskanie jak największego bonusu. Używając super wydajnego kodu dostępnego na tej stronie możesz uzyskać super wysoki ekskluzywny bonus bez depozytu.

Zarejestruj się w formularzu Totolotka wpisując nasz kod a po zakończeniu procesu rejestracji od razu otrzymasz 25 złotówek bez jakiegokolwiek depozytu.

Co dalej? Co z bonusem powitalnym? Otóż zostanie on przyznany po dokonaniu pierwszej wpłaty w serwisie. Pamiętaj że większy kapitał początkowy pozwala efektywniej tworzyć bukmacherskie kupony. Każdy wie że więcej znaczy lepiej, przynajmniej jeżeli rozchodzi się o kasę. Większy kapitał na start pozwala także korzystać z większej liczby strategii obstawiania, co stwarza z kolei dużo bardziej wartościowe środowisko do nauki, co jest bardzo istotne dla każdego nowicjusza w zakresie obstawiania zakładów sportowych.

Totolotek eKupon - graj w punktach - specjalnykod.pl

Wydruk eKuponu (lub sam numer) może zostać użyty do zawarcia zakładu podczas wizyty w punkcie Totolotka

Totolotek – co warto wiedzieć o tym bukmacherze?

Zanim zarejestrujesz konto wykorzystując kod rejestracyjny do Totolotek, z całą pewnością chcesz dowiedzieć się nieco więcej o tym serwisie. To najstarszy, polski bukmacher, który posiada licencje Ministra Finansów na przyjmowanie zakładów wzajemnych. Gra w Totolotku jest całkowicie legalna i zgodna z prawem.

Totolotek oferuje klientom dostęp do bardzo rozbudowanej oferty zakładów sportowych. Ciężko się temu dziwić – to przecież najstarszy i najbardziej doświadczony bukmacher w Polsce.

Tylko w Totolotku znajdziemy specjalne oferty na prestiżowe gonitwy konne w całej Europie. Nie mogło oczywiście zabraknąć sekcji zakładów na żywo, a także sportów wirtualnych, gdzie obstawiamy zmagania sterowane przez algorytm komputerowych.

Totalizatory piłkarskie i konne w ofercie Totolotka

Rozpoznawalnym aspektem w ofercie zakładów bukmacherskich Totolotka są totalizatory piłkarskie: Toto-Gol oraz Toto-Liga. Są to blankiety z wydarzeniami wybranymi przez bukmachera. Zadaniem gracza jest wskazanie dokładnego rezultatu danego meczu. Im więcej trafień na Twoim kuponie, tym większa nagroda. Jeżeli uda Ci się prawidłowo wytypować wszystkie wydarzenia, otrzymasz nagrodę w wysokości kilkudziesięciu tysięcy złotych! Jeżeli w danym tygodniu nie będzie zwycięzcy, pula przechodzi do następnego kuponu tworząc kumulację. W ten sposób, w totalizatorze Toto-Gol pula nagród nie rzadko przekracza milion złotych! Totolotek oferuje również totalizator konny, w którym gracze mają za zadanie obstawiać dokładny porządek kilku wybranych gonitw.

Kumulacja TOTO-GOL Z3 - 367.612PLN - specjalnykod.pl

Sprawdź kumulację na zakładach piłkarskich w totolotku. Ostrzegamy – kwoty zachęcają do obstawiania!

Mniejszy podatek od stawki w serwisie Totolotek

Jak wiemy, legalni bukmacherzy mają obowiązek odprowadzać podatki od zakładów obstawianych przez graczy. W rezultacie to klienci muszą się liczyć z mniejszą stawką na każdy kupon. Od każdego zakładu pobierane jest bowiem 12% stawki. W Totolotku możemy nieco zaoszczędzić na podatku od stawki! Użytkownicy korzystający z serwisu internetowego mogą liczyć na podatek obniżony o 6%. To całkiem sporo pieniędzy. W przypadku aplikacji mobilnej, bukmacher pokrywa aż 12% kwoty podatku! 

Jaki tutaj wniosek? Jeżeli poważnie podchodzimy do pomnażania swoich pieniędzy u bukmachera, warto zainteresować się aplikacją mobilną Totolotka.

Oferta promocyjna dla stałych klientów bukmachera Totolotek

Wiemy już, że na start możesz otrzymać bardzo korzystne prezenty u  Totolotka, które zagwarantujemy Ci w ramach naszego kodu promocyjnego u tegoż bukmachera. Okazji do powiększenia kapitału nie zabraknie także w przypadku stałych klientów serwisu. Bukmacher proponuje liczne promocje, w których możemy otrzymać premie od wygranych, wyższe kursy, a także zakłady bez ryzyka.

Ponadto, w serwisie Totolotek obecny jest program lojalnościowy Bet Club, w którym za wydane na zakłady pieniądze gromadzisz punkty. Możesz je następnie wymienić na atrakcyjne bonusy. Dla najbardziej aktywnych klientów przygotowano strefę VIP Club, w której czekają na Ciebie dodatkowe korzyści!

Jeżeli jesteś zadowolony z poziomu usług świadczonego przez firmę Totolotek, możesz polecić serwis bukmacherskimi swoim przyjaciołom. Poproś ich o aktualny adres e-mail i dodaj w zakładce „Moje konto”. Jeżeli Twój znajomy wykorzysta ten email do zarejestrowania nowego konta w serwisie, Ty otrzymasz dodatkowy bonus w wysokości 70 PLN. Z kolei nowi gracze z Twojego polecenia mogą oczywiście wykorzystać promocję powitalną w postaci bonusu powitalnego oraz freebetu.

Krótko mówiąc, polecanie znajomych się opłaca. Porównując z innymi bukmacherami, z Totolotkiem opłaca się to najbardziej. Więc jeżeli polecać to właśnie zakłady bukmacherskie Totolotek.

Totolotek Klub Graczy Bet Club - specjalnykod.pl

Zbieraj punkty i wymieniaj je w sklepie na nagrody rzeczowe i produktowe w postaci darmowych zakładów.

Czy warto obstawiać zakłady bukmacherskie w Totolotku?

A zatem, czy warto korzystać z usług bukmacherskich oferowanych przez Totolotka? Tak, jak najbardziej. To renomowana firma, która od wielu lat gwarantuje bardzo wysoki poziom usług. Ekskluzywne oferty zakładów bukmacherskich, korzystne promocje i bonusy dla nowych klientów, a także liczne udogodnienia, które sprawiają, że gra staje się jeszcze korzystniejsza. Pamiętaj, by przy rejestracji wykorzystać totolotkowy kod rejestracji i cieszyć się atrakcyjniejszą ofertą powitalną.

Sprawdź również :