Totolotek Quickbet

Totolotek Quickbet to ciekawa opcja dla wszystkich osób obstawiających zakłady bukmacherskie w celach rozrywkowych. Jeżeli nie chcesz tracić czasu na długie przeszukiwanie dostępnych rynków, możesz obstawić zakłady proponowane Ci przez bukmachera. Na tym właśnie w skrócie polega quickbet u totolotka. 

Opcja ta jest dostępna w aplikacji mobilnej. Czy jest to opłacalny sposób tworzenia kuponów? Jak dokładnie działa system szybkiego obstawiania zakładów Totolotek Quickbet? Wskakuj w artykuł i przekonaj się sam.

 

Czym jest Totolotek Quickbet?

Rozbudowana oferta zakładów bukmacherskich sprawia, że często nie wiemy, jakie w zasadzie spotkania chcemy obstawić. Problem ten zwykle dotyczy graczy rekreacyjnych, którzy obstawiają kupony w celach rozrywkowych i nie tracą czasu na przedmeczowe analizy oraz złożone systemy gry.

Tutaj liczy się przede wszystkim dobra zabawa oraz szansa na powiększenie kapitału.

Jeżeli czujesz że powyższe tyczy się Ciebie w mniejszym lub większym stopniu, to możliwe że opcja Totolotek Quickbet poważnie Cię zainteresuje.

System umożliwia szybkie obstawianie zakładów bukmacherskich. W oknie aplikacji mobilnej pojawiają się proponowane spotkania zarówno z oferty przedmeczowej, jak również z zakładów na żywo. Uproszczony system pozwala jedynie obstawić przybliżony rezultat meczu, czyli najprostszy zakład 1×2, w którym 1 to zwycięstwo gospodarzy, 2 to zwycięstwo gości, a X to remis. Totolotek Quickbet umożliwia tworzenie zarówno kuponów prostych, jak również akumulowanych. Tylko od Ciebie zależy w jaki sposób skonstruujesz swój uproszczony kupon.

 

Czy to w ogóle dobry pomysł?

Czy Totolotek Quickbet to dobre rozwiązanie? W naszej opinii jak najbardziej, ale tylko dla graczy rekreacyjnych, którzy nie przywiązują większej wagi do strategii gry oraz do minimalizowania ryzyka strat. Przy szybkim obstawianiu nie dokonujemy analizy przedmeczowej, a co za tym idzie, nie jest to optymalne rozwiązanie dla profesjonalnych typerów, którzy bardzo skrupulatnie dbają o dobre wykorzystanie każdej złotówki ze swojego kapitału.

Totolotek Quickbet to dobrze przemyślany tryb, ale nastawiony na graczy rekreacyjnych. Jest super dla wszystkich tych którzy nie przywiązują większej wagi do strategii gry oraz do minimalizowania ryzyka strat

Lubisz emocje i dobrą zabawę, a zarazem prostotę i funkcjonalność? Jeśli tak, Totolotek Quickbet sprosta Twoim oczekiwaniom!

 

Totolotek aplikacja mobilna iOS i Android

Osoby obstawiające zakłady bukmacherskie z poziomu urządzeń mobilnych liczą przede wszystkim na wygodę i możliwość szybkiego stworzenia kuponu. W ten sposób bukmacher spełnia oczekiwania klientów. Warto również pamiętać o tym, że użytkownicy aplikacji mobilnej Totolotek mogą liczyć na mniejszy podatek od stawki każdego zakładu. 12% tej kwoty pokryje bowiem bukmacher. Wspomnieliśmy już o tym fakcie w artykule recenzenckim kodu rejestracyjnego do totolotka, w paragrafie na temat podatków bukmacherskich.

Funkcja Totolotek Quickbet jest dostępna wyłącznie za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Trzeba się z tym liczyć. 

Co się tyczy samej aplikacji mobilnej, jest ona bardzo przejrzysta i czytelna. Widać że nie żałowali środków podwykonawcom którym zlecili jej zbudowanie.

Wygodne menu pozwala korzystać ze wszystkich funkcji serwisu. Jeżeli nie miałeś jeszcze styczności z apką Totolotka to wiedz że funkcjonalność obejmuje nie tylko obstawianie zakładów bukmacherskich – możemy z jej poziomu dokonywać też wpłat oraz wypłacać środki na konto bankowe. Mega wygodna sprawa. Oczywiście “użytkownicy telefonowi” mają również dostęp do wszystkich promocji.

Środki uzyskane za sprawą bonusu powitalnego mogą zostać wykorzystane na obstawianie zakładów w funkcji Totolotek Quickbet. Pamiętajmy jednak, że kupon zaliczający się do obrotu bonusem musi spełniać wymagania opisane w regulaminie promocji.

 

Oferta powitalna dla nowych klientów Totolotka

Jeżeli pomysł systemu Totolotek Quickbet przypadł Ci do gustu i planujesz zarejestrowanie nowego konta, możesz liczyć na atrakcyjne prezenty powitalne.

Szczególnie gdy wykorzystasz przy rejestracji specjalny kod rejestracyjny. W ten sposób otrzymasz duży bonus powitalny do pierwszej wpłaty w wysokości 1111 PLN, a także bonus bez depozytu na start w wysokości 30 PLN. Otrzymane środki możesz wykorzystać do szybkiego obstawiania spotkań.

Pamiętaj jednak, że bonus należy trzykrotnie obrócić, aby środki podlegały wypłacie. Do obracania bonusem zaliczają się kupony proste i akumulowane z kursem wynoszącym przynajmniej 2,00.

 

Jakie zakłady bukmacherskie możesz obstawiać w funkcji Quickbet?

System Totolotek Quickbet proponuje Ci popularne zakłady wybrane przez bukmachera. Najczęściej będą to zatem zakłady piłkarskie. Jeżeli u góry aplikacji zmienisz interesującą Cię dyscyplinę sportu, otrzymasz propozycje z rynków najlepiej odpowiadających Twoim oczekiwaniom.

Bukmacher łącznie ma w swojej ofercie kilkadziesiąt różnorodnych dyscyplin. Dużym zainteresowaniem cieszą się prestiżowe zakłady na gonitwy konne. W aplikacji mobilnej możesz także zakupić blankiet z totalizatorów piłkarskich Toto-Liga oraz Toto-Gol, w których każdego tygodnia można zgarnąć bardzo wysoką pulę nagród.

Do Twojej dyspozycji pozostaje także sekcja Sportów Wirtualnych, w których gracz ma za zadanie wytypować wynik zmagań drużyn sterowanych przez komputer.

 

Metody płatności w aplikacji mobilnej Totolotek

Z poziomu aplikacji mobilnej możesz bez trudu zasilić swoje konto w serwisie bukmacherskim Totolotek.

W aplikacji mobilnej bukmachera Totolotek możesz skorzystać z błyskawicznych płatności obsługiwanych przez Dotpay oraz TPay. Honorowane są również płatności telefoniczne BLIK.

Wystarczy wybrać kwotę, którą chcesz wpłacić, wybrać najwygodniejszą metodę i w ciągu kilku sekund cieszyć się zasilonym kontem.

Pamiętaj, że pierwszy depozyt ma duże znaczenie w kontekście wysokości bonusu powitalnego. Jeżeli wykorzystałeś kod rejestracyjny Totolotek i chcesz otrzymać najwyższy, dostępny bonus, wpłać na swoje konto 1111 PLN, a kwota ta zostanie podwojona.

 

Czy opłaca się wybrać zakłady bukmacherskie Totolotek?

Warto wspomnieć, że Totolotek to najstarszy, polski bukmacher, który swoją działalność zaczynał jeszcze w połowie lat 80. Firma od wielu lat stara się ciągle udoskonalać swoją ofertę i spełniać kolejne oczekiwania klientów. Dobrym przykładem jest tutaj właśnie system Totolotek Quickbet, który umożliwia szybkie wnoszenie zakładów bukmacherskich z poziomu aplikacji mobilnej. To nie tylko bardzo wygodne, ale również emocjonujące rozwiązanie.

Bukmachera warto wybrać również ze względu na liczne promocje, które pozwalają w każdej chwili zadbać o wydatne poprawienie kapitału na koncie. Klienci, którzy jeszcze nie posiadają konta w serwisie Totolotek, mogą wykorzystać kod rejestracyjny, z którym otrzymają na start bonus bez depozytu 30 PLN, a także bonus powitalny do pierwszej kwoty w wysokości 1111 PLN.