Totolotek Zakłady Bukmacherskie

Totolotek to niezwykle doświadczona firma bukmacherska, która funkcjonuje na polski rynku od roku 1985. To znaczy że są na rynku już prawie 35 lat. To na tyle długi okres czasu że obecnie nikogo nie dziwi przewaga Totolotka nad konkurencją w niemal każdej dziedzinie.

Serwis internetowy tego bukmachera wciąż przyciąga do siebie nowych klientów, a wszystko za sprawą starannego usprawniania oferty oraz wychodzenia naprzeciw potrzebom graczy.

Co warto wiedzieć przed zarejestrowaniem nowego konta? Spradźmy, jaką ofertą może się pochwalić Totolotek zakłady bukmacherskie VIP oraz na jakie korzyści mogą liczyć klienci, którzy zdecydują się na zarejestrowawnie konta w tym serwisie.

 

 

Oferta powitalna w serwisie Totolotek

W Totolotku nie zabrakło oczywiście atrakcyjnej oferty powitalnej adresowanej do wszystkich nowych graczy w serwisie. Standardowo rejestrując się u tego bukmachera możesz otrzymać bonus bez depozytu w wysokości 20 PLN, a także bonus powitalny do pierwszej wpłaty w kwocie 1000 PLN.

Nowi klienci mogą również wykorzystać specjalny kod   JB720  , dzięki któremu bonus stanie się odpowiednio wyższy: 25 PLN bonusu bez depozytu oraz 1120 PLN do pierwszej wpłaty. Na tle konkurencji, oferta powitalna prezentuje się bardzo okazale.

Dużym plusem jest specjalny bonus bez depozytu, który pozwala bez ryzyka sprawdzić wszystkie funkcje serwisu i stworzyć pierwsze kupony na próbę.

 

 

Pobierz Totolotek Betscan - skanuj kupony i sprawdzaj wyniki

Totolotkowa aplikacja Betscan pomaga ogarniać kupony – skanuj kupony i sprawdzaj wyniki.

 

 

Profesjonalizm i legalność Totolotka

Totolotek należy do międzynarodowego stowarzyszenia The European Lotteries and Toto Assocation, będącym oficjalnym partnerem UEFA. Bukmacher w roku 2012 uzyskał licencje na przyjmowanie zakładów wzajemnych na terenie naszego kraju, dzięki czemu, w Totolotku możemy obstawiać wydarzenia sportowe całkowicie legalnie. Firma jest również oficjalnym partnerem rozgrywek o Puchar Polski w piłce nożnej, a także sponsoruje klub Lechia Gdańsk.

 

Rozbudowana kolekcja przedmeczowych zakładów bukmacherskich

Zacznijmy od podstawowej sekcji w ofercie Totolotka, czyli zakładów przedmeczowych. To tradycyjna forma obstawiania, która polega na typowaniu wyników interesujących nas wydarzeń sportowych. Do naszej dyspozycji oddano kilkadziesiąt dyscyplin sportowych. Mamy wybór – tylko od nas zależy czy postawimy kupon na piłkarską Ligę Mistrzów, czy może na mało popularny turniej tenisowy w dalekim zakątku świata. Bardzo rozbudowana oferta zakładów sprawia, że każdy fan sportu znajdzie tu interesujące wydarzenia, które będzie chciał obstawić.

Ponadto, Totolotek jest niezwykle ceniony za prestiżową ofertę zakładów bukmacherskich na gonitwy konne. Firma posiada specjalne licencje, które pozwalają na udostępnianie zakładów na najbardziej prestiżowe wyścigi koni w całej Europie. Bardzo okazale prezentują się także rynki zakładów na wyścigi psów.

 

Jeżeli jesteś fanem dyscyplin, które dawniej królowały w świecie bukmacherki, w Totolotku wciąż możesz cieszyć się emocjami związanymi z takimi wydarzeniami.

 

 

Wysoka wygrana w Totolotku 633.278,05PLN

Wysokie wygrane w Totolotku sięgają zenitu!

 

 

Totolotek zakłady bukmacherskie na żywo

Zakłady możemy oczywiście obstawiać już w trakcie trwania interesującego nas wydarzenia sportowego. Totolotek oferuje przejrzysty wgląd w obecny wyniki , statystyki oraz przebieg spotkania. Możemy zatem na ich podstawie przewidzieć następne zdarzenia i stworzyć odpowiedni kupon. Każdego dnia, bukmacher oferuje dostęp do kilku tysięcy zakładów dostępnych w formie live. Jeżeli jednak w ofercie nie znajdziemy nic co by nas interesowało, a mamy ochotę cieszyć się emocjami większymi niż w przypadku zakładów przedmeczowych, rozwiązaniem są sporty wirtualne!

W tej sekcji co kilka minut przeprowadzane są symulacje zmagań sportowych pomiędzy zawodnikami lub drużynami sterowanymi przez algorytm komputerowy. Uproszczony system zakładów raz atrakcyjne kursy sprawiają, że jest to całkiem ciekawa alternatywa dla trakcyjnego obstawiania. Po wniesieniu zakładu możemy oglądać ładną animację, która dostarczy dodatkowych emocji. W sekcji sportów wirtualnych dostępne są dyscypliny takie jak: piłka nożna, koszykówka czy tenis.

 

 

Wirtualne sporty w totolotku - specjalnykod.pl

Sprawdź Totolotkową ofertę wirtualnych sportów.

 

 

 

Totalizatory piłkarskie i konne w serwisie Totolotek

Recenzując ofertę Totolotka nie można oczywiście nie wspomnieć o totalizatorach, czyli specjalnych blankietach, w których graczy typuje wyniki wybranych przez bukmachera spotkań. Im większa liczba trafień na jednym blankiecie, tym większa wygrana. Natomiast za prawidłowe wytypowanie wszystkich spotkań możemy zgarnąć naprawdę duże pieniądze. W kumulacjach, pula nagród nierzadko przekracza nawet milion złotych! Totolotek zakłady bukmacherskie oferuje dwa totalizatory piłkarskie: Toto-Gol i Toto-Liga, a także totalizator konny.

 

Program lojalnościowy Bet Club dla klientów Totolotka

Obstawiając zakłady bukmacherskie w serwisie internetowym Totolotek zbierasz punkty, które następnie możesz wymienić na cenne nagrody. Zakład bez ryzyka? Premia kursowa? A może bonus pieniężny? Tylko od Ciebie zależy na jaki cel przeznaczysz nagromadzone punkty. Warto również dodać, że najbardziej aktywni klienci w serwisie mogą otrzymać zaproszenie do tak zwanego Vip Clubu. W tej sekcji na graczy czeka wiele dodatkowych korzyści, które owiane są mgiełką prestiżu i tajemnicy.

 

 

Są nie byle jakie benefity za polecenie Totolotka znajomym.

 

 

Zakłady bukmacherskie Totolotek – oferta rejestracyjna

Kod rejestracyjny VIP do Totolotka dostarczony przez specjalnykod.pl pozwoli Ci skorzystać z atrakcyjnej oferty powitalnej w postaci bonusu bez depozytu 30 PLN, oraz bonusu powitalnego 100% do 1111 PLN.

Czy stali klienci również mogą liczyć na atrakcyjne promocje? Jak najbardziej!

Jedną z najważniejszych rejestracji jest oferta Gram Grubo. Tworząc kupon spełniający warunki tej promocji przy rejestracji możesz liczyć na powiększenie wygranej nawet o 14%! Totolotek pokrywa również część kosztów związanych z podatkiem od stawki na zakład bukmacherski. Użytkownicy serwisu internetowego zapłacą o 6% mniej, z kolei klienci korzystający z aplikacji mobilnej mogą liczyć na podatek niższy o 12%.

 

Totolotek zakłady bukmacherskie – warto zarejestrować konto?

To wyjątkowe miejsce, w którym możemy liczyć na bardzo rozbudowaną ofertę zakładów sportowych, a także dostęp do prestiżowych rynków na gonitwy konne.

 

Jeżeli szukasz sprawdzonej marki oferującej zakłady bukmacherskie na najwyższym poziomie, Totolotek jest dobrą propozycją dla Ciebie.

 

Na pochwałę zasługują również atrakcyjne promocje oraz liczne udogodnienia dla klientów. Pamiętaj, ze rejestrując konto w Totolotek zakłady bukmacherskie możesz wykorzystać kod rejestracyjny  totolotek, z którym otrzymasz większy bonus powitalny.